dvereaokna.eu

dewpstore


Sviečky

Výročná narodeninová akcia

Pri príležitosti 8. výročia založenia eshopu www.cukrardekor.sk, ktoré bude presne 24.8.2018 sme pre Vás pripravili zľavovú akciu! 

Od pondelka 20.8.2018 do piatku 31.8.2018 (od polnoci do polnoci) môžete v našom eshope www.cukrardekor.sk nakúpiť všetok tovar so zľavou 10 % z cien uvedených na eshope, zľava sa tentokrát vzťahuje aj na časopisy, zľava sa nevzťahuje na všetok tovar v sekcii VÝPREDAJ. Zľava bude odpočítaná až dodatočne vo faktúre.

Registrovaní zákazníci, ktorí majú automaticky nastavené zľavy vo výške 5% v registrácii budú mať dodatočne odpočítaný taktiež 10%.

Pridávame aj akciu na poštovné zdarma - pri objednávkach na účet vopred Vám poskytneme poštovné zdarma od základnej nákupnej sumy 30,- € (až z tejto sumy bude odpočítaná zľava 10%), na ostatné objednávky poštovné zdarma až od 50,- €.  Poštovné zdarma platí len pre dodacie adresy na Slovensku.

V tomto roku už žiadnu podobnú akciu nechystáme, takže ak chcete ušetriť na nákupe vianočných pomôcok, odporúčame nakúpiť už teraz.

Dúfam, že Vás touto akciou potešíme a z našej ponuky si niečo vyberiete. 

Prajeme príjemný nákup.

Usporiadať podľa 
Výrobca  


naša cena 1,00 €

skladomnaša cena 2,15 €

skladom

NTQwOGQ