dvereaokna.eu


Dodacie podmienky
Dodacie podmienky
ZMENA 11.5.2020!
Od tohto dátumu budeme odosielať zásielky aj prostredníctvom Slovenskej pošty, ALE LEN V PONDELKY. To znamená, že objednávky prijaté do piatku do 16tej na dobierku budú v pondelok automaticky odoslané cez poštu, pri platbách na účet vopred musíme mať v piatok platbu na účte, aby sme ju v pondelok odoslali. Je to z dôvodu, aby sme nechodili každý deň na poštu s jednou zásielkou, nakoľko objednávok v tomto období je málo a rada na poštách nekonečná. Veríme, že sa potešíte najmä ak ten ľahký tovar nepotrebujete okamžite, nakoľk pošta má predsa len lacnejšiu prepravu do 1 kg ako DPD. 
Zásielky cez kuriéra DPD posielame každý pracovný deň aj naďalej rovnako. Ak zvolíte dobierku, kuriéri neprijímajú hotovosť, avšak je možné u nich platiť kartou. Alebo využite možnosť platby na náš účet vopred. Zároveň oznamujeme, že na tento čas nebudeme vybavovať ani osobné odbery. 
Aktuálne dodacie podmienky:

Objednávky na dobierku či slovenskou poštou alebo kuriérom DPD prijaté jeden deň do 16tej budú odoslané nasledujúci pracovný deň. Po tejto hodine je vysoko pravdepodobné, že budú odoslané až o 2 pracovné dni, napr. objednáte 15:30 v utorok na dobierku, tovar odošleme v stredu. Objednáte v utorok 16:30, tovar odošleme pravdepodobne až vo štvrtok. V prípade, že objednáte v piatok do 16tej, tovar odošleme v pondelok, ak to bude v piatok po 16tej, pravdepodobne ho odošleme až v utorok. Cez víkend nepracujeme.

Je to z dôvodu, že kuriér chodí pre balíky v ranných hodinách, nakoľko tadiaľto má cestu a nie je možné, aby prišiel o 15tej poobede. 

Objednávky na účet vopred sú odosielané nasledujúci pracovný deň po prijatí platby na účet (bez výnimky).

Upozorňujeme, že zásielky odoslané slovenskou poštou nedoručujú poštoví kuriéri ale doručovateľky. Z tohto dôvodu nie je možné, aby Vám niekto predtým telefonoval.

Ďakujeme za pochopenie. 

Dodacie podmienky

1. Predávajúci je povinný doručiť tovar na adresu, ktorú kupujúci zadá pri registrácii alebo pri vyplnení objednávky.

2. Spôsoby dodania:
- listové zásielky do 1 kg Slovenskou poštou, všetky zásielky od 1 kg vyššie kuriérom DPD, pri nákupe tovaru nad 55,- € sú zásielky odosielané kuriérom DPD;

 - osobne a to v prípade, že miesto dodania je Žilina a Stránske.  Výška objednávok nie je obmedzená, ale rozvážanie áno, tzn. že tovar nerozvážame automaticky nasledujúci deň po Žiline. Ak tovar potrebujete ihneď na druhý deň, môžete si ho po telefonickom rozhovore vyzdvihnúť na Solinkách (telefonicky dostanete viac informácii). Telefónne číslo nájdete v kontaktoch na hlavnej strane. 

- ZMENA osobných odberov - od 1.1.2020 budeme osobné odbery vybavovať len po predchádzajúcej platbe na účet vopred. Už nebude možná platba v hotovosti. 


3. Objednať je možné tovar, ktorý je na sklade. Tovar, ktorý je skladom je odoslaný podľa pravidiel uvedených vyššie. V prípade problému budete telefonicky infomovaný.

Tovar odosielame aj do zahraničia ale len vrámci Európy. Na iné kontinenty tovar nezasielame. Kupujúci hradí celú výšku nákladov na poštovné. Výšku poštovného pošleme na mail po zadaní objednávky a prevážení tovaru. Prosím, nezabudnite uviesť už v objednávke štát (často táto informácia v objednávke chýba). Objednávky do zahraničia sú záväznými po dohode s kupujúcim. Požadujeme platbu na účet vopred cez internetbanking, nie je možné platiť paypal ani kartou a už vôbec nie vkladom na náš účet.

 

  poštovné a balné pri objednávke nad 55,- € platba na účet vopred   0.00-10000.00 (hmotnosť) 0.00 €    
  Osobný odber Žilina, Stránske (pre viac info viď dodacie podmienky)   0.00-10000.00 (hmotnosť) 0.00 €  
  poštovné a balné pri objednávke nad 55,- € platba na dobierku   0.00-10000.00 (hmotnosť) 1.00 €    
  Slovenská pošta - poštovné a balné platba na účet vopred   0.00-0.49 (hmotnosť) 2.30 €    
  Slovenská pošta - poštovné a balné platba na účet vopred 0.50-0.99 (hmotnosť) 3.20 €    
  Slovenská pošta - poštovné a balné na dobierku   0.00-0.49 (hmotnosť) 3.50 €    
  Slovenská pošta - poštovné a balné na dobierku   0.50-0.99 (hmotnosť) 4.30 €    
             
  Kuriér DPD - platba na účet vopred   0.00-2.99 (hmotnosť) 3.80€    
  Kuriér DPD - platba na účet vopred   3.00-4.99 (hmotnosť) 4.5€    
             
  Kuriér DPD - platba na dobierku   0.00-2.99 (hmotnosť) 4.75€    
  Kuriér DPD - platba na dobierku   3.00-4.99 (hmotnosť) 5.45€  
NzAyNDU