dvereaokna.eu

dewpstoreVernostný program

Keďže si každého zákazníka, ktorý u nás nakúpi opakovane vážime, spustili sme v eshope vernostný program.

 

Nevyhnutné pre získavanie bodov, ich postupné zbieranie a aj ich uplatnenie, je byť zaregistrovaný v našom eshope a ako prihlásený zákazník aj nakupovať. Ak nebudete prihlásený, body Vám nebudú pripočítané. Či ste prihlásený, zistíte úplne v pravo hore, musí tam byť napísané Vaše prihlasovanie meno.


Prepočet na získanie bodov je orientačný, nakoľko za 1,- € hodnoty tovaru by ste mali získať 1 bod. Informácia o počte bodov je po otvorení jednotlivých produktov na pravej strane od obrázka. Pri nízky položkách ako sú 0,50 € vykrajovačky nie sú body uvedené, nakoniec ich však systém priemeruje v košíku.

 

Prepočet na uplatnenie je za 20 bodov ušetríte 1,- €. Použiť môžete kľudne aj len 1 bod a systém Vám ho prepočíta na centy.

Minimálna hodnota tovaru na objednávku, v ktorej chcete uplatniť body je 5,- € bez poštovného. V nižšej objednávke Vám to nedovolí uplatniť body. Body nie je možné uplatnovať na poštovné.

Vernostný program sa netýka zákazníkov, ktorý nakupujú tovar s výraznou zľavou a ponúkajú ho na ďalší predaj.

 

Ak ste zabudli prihlasovacie meno, heslo alebo email na ktorý ste sa registrovali, kontaktujte nás a my Vám poskytneme potrebné informácie.

 

YTE5Mz