dvereaokna.eu

dewpstoreZrušenie vernostného programu

Vážení zákazníci,

 

vzhľadom na to, že vernostný program z technických dôvodov nefungoval vždy tak ako mal, sme nútení zbieranie bodov ukončiť.

 

Uplatnenie nazbieraných bodov ku dňu 9.7.2018 je možné zrealizovať v objednávkach do 31.7.2018 vrátane. 1.8.2018 bude vernostný program úplne zastavený a všetky vaše neuplatnené body budú zmazané. Body sa žiaľ budú zbierať aj po 9.7.2018 až do 31.7.2018, nakoľko nie je možné zbieranie bodov vypnúť a zároveň nechať možnosť na uplatňovanie starých bodov. Ak zákazník minie aktuálne body, bude mu ihneď nastavená zľava 5% v prihlásení. Body z tejto poslednej objednávky vám ručne vymažeme (Ak teda napríklad 11.7. zadáte objednávku na sumu 15,- € a uplatníte všetky body, po objednávke vám nastavíme zľavu 5% a získané body v počte 15 vám v prihlásení dodatočne vymažeme. Ak zadáte ďalšiu objednávku napríklad 25.7. budete už nakupovať so zľavou 5%.)

 

Rozhodli sme sa, že každý novoregistrovaný zákazník bude mať automaticky nastavenú zľavu 5%. Zľava sa nevzťahuje na poštovné. Ceny budete vidieť v prihlásení automaticky znížené o 5%. Či máte zľavu nastavenú uvidíte v Zákazníckej sekcii.

 

 

Ak ste zabudli prihlasovacie meno, heslo alebo email na ktorý ste sa registrovali, kontaktujte nás a my Vám poskytneme potrebné informácie.

 

NjA2NGY